Proces wytwarzania obwodów drukowanych
wybierz jezyk / choose language: Polski English

O nas

FALDRUK s.c. jest firmą prywatną założoną w 1993 roku.
Od początku istnienia główną działalnością firmy jest wytwarzanie obwodów drukowanych dwustronnych z metalizowanymi otworami. Oferujemy również obwody jednostronne oraz szablony do technologii SMT.

Stałe inwestowanie w rozwój firmy spowodowało osiągniecie mocy wytwórczych ok. 400 m kw. miesięcznie . Niezależnie od ilości kluczową sprawą jest zachowanie wysokiej jakości płytek, co jest podstawą istnienia na rynku.
Wykonywane są przez nas serie produkcyjne, jak również prototypy.

Jesteśmy w stanie opracować dokumentację produkcyjną płytek w oparciu o każdy rodzaj materiałów dostarczonych przez klienta. Najkorzystniej dla klienta jest dostarczenie nam zbioru wynikowego z programu do projektowania obwodów drukowanych lub zbiorów typu GERBER.

Podstawowym terminem realizacji zamówienia jest 10 dni roboczych. Stosujemy również terminy ekspresowe. W przypadku opracowanej dokumentacji produkcyjnej możemy wykonać płytkę w pełnym wykonaniu (maska,opis, cięcie) w 8 godzin.

Płytki drukowane w trakcie produkcji
Obwody drukowane - produkcja
PCB - obróbka
Druki elektroniczne

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk. Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej