O nas

Firma Faldruk została została założona w 1993 roku przez Tadeusza Piekarskiego i Jana Cygana.

Od początku działalności kluczem do sukcesu była symbioza wspólników, których wykształcenie i całe życie zawodowe było związane z produkcją PCB. Podział obowiązków na zagadnienia technologiczne i produkcyjne umożliwia firmie zachowanie balansu pomiędzy stałym postępem a zachowaniem terminowości realizowanych zamówień.

Celem nadrzędnym jest nieustanny rozwój na trzech poziomach: personalnym - wzrost doświadczenia i wiedzy zarówno teoretycznej jak i optymalizacja produkcji dla przyspieszenia realizacji, technologicznym - wprowadzanie nowych rozwiązań pozwalających na ulepszanie osiąganych parametrów, sprzętowym - stałe inwestycje pozwalające na powiększeniu parku maszynowego.

W 2014 roku została ukończona budowa nowej siedziby pod Warszawą, obok węzła komunikacyjnego w Emowie, gmina Wiązowna. Jako krajowy producent stawiamy przede wszystkim na współpracę z firmami polskimi w celu nawiązania partnerskiej relacji wspierającej rodzimy przemysł elektroniczny. Realizujemy też zlecenia zagraniczne.